GovNL (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: User
ast: Usuariu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Front page
ast: Páxina d'entamu
