GovNL (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
