GovNL (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: On
cy: Ymlaen

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Global
cy: Eang
