GovNL (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: User
is: Brúkari

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Front page
is: Forsíða

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
