GovNL (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: On
is: Virkjað

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Event
is: Viðburður

en: User
is: Notandi

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Front page
is: Forsíða
