GovNL (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: User
jv: Panganggo

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
