GovNL (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: On
ka: ჩართვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Global
ka: გლობალური
