GovNL (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
