GovNL (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
