GovNL (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: On
mr: वर

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: User
mr: सदस्य

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ
