GovNL (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: User
ro: Utilizator

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Token
ro: Simbol

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Full HTML
ro: HTML complet

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: Basic HTML
ro: HTML de bază

en: Restricted HTML
ro: HTML limitat
