GovNL (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: User
sl: Uporabnik

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
