GovNL (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Front page
ug: باش بەت
