GovNL (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: On
af: Op

en: User
af: Gebruiker

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
