GovNL (1.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: On
az: Aktiv

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: User
az: İstifadəçi

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Global
az: Qlobal

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
