GovNL (1.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: User
bg: Потребител

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Front page
bg: Начална страница
