GovNL (1.0.0) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Event
bs: Događaj

en: User
bs: Korisnik

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Global
bs: Globalni

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML

en: Restricted HTML
bs: Ograničen HTML
