GovNL (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: On
gu: ચાલુ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ
