GovNL (1.0.0) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: User
ht: Itilizatè

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
