GovNL (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Front page
kk: Басты бет
