GovNL (1.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ
