GovNL (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Front page
mn: Толгой хуудас
