GovNL (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
