GovNL (1.0.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: On
oc: Activat

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Event
oc: Eveniment

en: User
oc: Utilizaire

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Token
oc: Geton (token)

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Update URL alias
oc: Metre a jorn l'aliàs d'URL
