GovNL (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
