GovNL (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: User
ps: غړی

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Front page
ps: مخ پاڼه
