GovNL (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: User
eo: Uzanto

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo
