GovNL (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: On
ml: ഓൺ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Front page
ml: പ്രധാനതാള്‍

en: Restricted HTML
ml: നിയന്ത്രിതമായ HTML
