GovNL (1.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: On
ne: माथि

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
