GovNL (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
