GovNL (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Front page
ur: سرورق
