GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Value
ca: Valor

en: None
ca: Cap

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Warning
ca: Avís

en: Other
ca: Altres

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
