GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Virði

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Other
is: Annað

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
