GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Page title
ht: Tit paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
