GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: None
lv: Nav

en: Format
lv: Formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Other
lv: Citi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
