GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: None
sl: Brez

en: Format
sl: Oblika

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
