GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: None
th: ไม่มี

en: Format
th: รูปแบบ

en: Warning
th: การเตือน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
