GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: None
ug: يوق

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Other
ug: باشقا

en: Tabs
ug: جەدۋەل
