GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: None
ar: لا شيء

en: Format
ar: التنسيق

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Warning
ar: تحذير

en: Other
ar: آخر

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
