GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Format
be: Фармат

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Warning
be: Увага

en: Other
be: Іншыя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
