GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Other
bo: གཞན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
