GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: None
fi: Ei mitään

en: Format
fi: Muoto

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Warning
fi: Varoitus

en: Other
fi: Muu

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
