GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: None
is: Engin

en: Format
is: Stílsnið

en: Page title
is: Titill síðu

en: Warning
is: Viðvörun

en: Tabs
is: Flipar
