GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: None
km: គ្មាន

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
