GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
