GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: None
lt: Joks

en: Format
lt: Formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Other
lt: Kiti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
