GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Value
pt: Valor

en: None
pt: Nenhum

en: Format
pt: Formato

en: Page title
pt: Título da página

en: Warning
pt: Aviso

en: Other
pt: Outro

en: Tabs
pt: Separadores

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Status messages
pt: Mensagens de estado

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Footer menu
pt: Menu de rodapé

en: Site branding
pt: Imagem de marca do sítio

en: Primary admin actions
pt: Ações principais do administrador
