GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого
