GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Value
sv: Värde

en: None
sv: Ingen

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Warning
sv: Varning

en: Other
sv: Övriga

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
