GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: None
he: ללא

en: Page title
he: כותרת דף

en: Warning
he: אזהרה

en: Other
he: אחר

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
